Počet položek: 0 0 CZK

Hry s rečou - Hry s řečí

ks
můžete mít již Pá 26.7.2024  
Osobní odběrPá 26.7.2024
Česká pošta - balík do rukyPá 26.7.2024
Česká pošta - balík na poštuPá 26.7.2024
ZásilkovnaPá 26.7.2024
BalíkovnaPá 26.7.2024
Kód:9788056601426
Cena s DPH : 169 CZK
DPH:0 %
Navštěvujete se svým dítětem logopedickou poradnu? Máte pocit, že by vaše dítě mohlo mluvit lépe? Vy mu sice v rodině rozumíte, ale jeho dorozumívání se s ostatními je problematičtější? Trápí Vás, jak se domluví s kamarády a jak zvládne dorozumívání se ve škole? Nyní, když mají komunikační dovednosti stále větší vliv na uplatnění se člověka ve společnosti a na trhu práce, měli bychom dětem poskytnout co největší podporu iz tohoto hlediska.
Nabízí se vám příležitost získat kvalitního pomocníka v této knížce. Ten, kdo si chce se svým dítětem hrát, strávit hezké chvilky zábavného učení, najde v knize fundované rady, jak s dítětem pracovat. Autorka uplatnila odborné zásady, umožňující upevnění správné výslovnosti a rozvíjení vyjadřovacích schopností dítěte. V knížce dále naleznete soubor her, krátké povídky a básničky, vše je doplněno ilustracemi, které dítě určitě zaujmou. Publikace tedy obsahuje vše důležité pro rozvoj řeči jako základ pro správné používání mateřského jazyka i cizích jazyků. Začínající čtenář si může obrázkové texty později číst a tak si současně upevňovat výslovnost a procvičování čtení.
Vhodně zvolená slova, vtipné příběhy, milé ilustrace přitahují zájem dětí. Jednoduchá slova na začátku dítě snadno zvládne, což mu umožní postupně upevňovat správnou výslovnost ve větách a následně i v běžné řeči.
Je však nutno zdůraznit, že tato publikace nenahrazuje logopedickou péči, je určena jako doplněk pro domácí procvičování.
Přesvědčte se, že tato zajímavá a motivující knížka pomůže předejít možné nechuti dítěte vůči pravidelným cvičením správné výslovnosti.
Publikace Hry s řečí se zaměřuje na procvičované výslovnosti hlásek, které způsobují dětem největší problémy: C, S, Z, Dz, Č, Š, Dž, L, R
Knížka obsahuje:
- přípravná cvičení (k procvičování schopností, které ve velké míře ovlivňují osvojování si správné výslovnosti)
- konkrétní hlásky (podrobně rozepsaný postup vyvození hlásky, návod na sluchové rozlišování hlásek, cvičení na upevňování výslovnosti jednotlivých hlásek)
- soubor her a obrázků k procvičování hlásek (mohou pomoci k obohacení slovní zásoby, procvičování paměti, rozvíjení fonematického sluchu, usnadnění počátečního čtení)
- krátké povídky a básničky se zvýšenou frekvencí dané hlásky (pro upevňování probíraných hlásek ak napodobení modulačních faktorů řeči: rytmu, tempa, dynamiky)
 

potřebujete poradit ? Hry s rečou - Hry s řečí

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     více informací
pošlete odkaz svému známému

Vaše jméno
Váš email
email vašeho známého
opište kód z obrázku antispam

při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace